Scrolltop arrow icon
HU
HU flag icon
Mobile close icon
CTA background
Foglaljon le egy ingyenes tesztleckét, kötöttségek nélkül
PRÓBÁLJA KI INGYEN
Megosztás
LinkedIn share icon
Val Chisone Elisával
Diákjainknak szóló történetek
Star icon
13.05.2022
Time icon 5 min
Comment icon 0 hozzászólások

Fedezze fel az olaszországi Val Chisonét a Novakid utazó bloggerével, Elisával

Tartalomjegyzék

A nyári vakáció tökéletes időszak a világ felfedezésére! A Novakid online angol nyelviskola meghívja, csatlakozzon a világ leggyönyörűbb helyeit bemutató, izgalmas, virtuális utazásainkhoz, melyeket a kíváncsi és nyughatatlan Novakid Utazó Bloggereink készítenek. Merítsen ihletet és tervezze meg következő kalandját a Novakiddel!

Az első megálló a csodás Olaszország, Európa egyik legelőkelőbb úti célja. Fedezze fel, az Olaszország északnyugati részén, a Nyugat-Piedmontban található völgyet, Val Chisonét, Elisával, a Novakid Utazó Blogger versenyénak nyertesével. Elisa néhány ötlettel is szolgál arra vonatkozóan, hogy tehetjük kirándulásunkat Val Chisonéban felejthetetlenné!

Indulásra készen áll? A kaland itt kezdődik!

Are you a parent and want to share your experience?
Reach out to tell your story.

Készüljön fel további lenyűgöző helyszínek felfedezésére

A Novakid minden héten meghívja egy kalandra fiatal utazóival! Jövő héten a spanyolországi szigeten, Tenerifén nézünk körül. Maradjon velünk!

Egy új hely megismeréséhez nem elég, ha egyszerűen csak elutazunk oda. Fontos, hogy az ott élőkkel megértessünk magunkat! Engedje, hogy gyermeke a világ minden táján barátokat szerezzen és írassa be a Novakid angol próba órájára.

Rate this post

Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Lehet, hogy tetszeni fog
Tymoteusz a Novakid utazó bloggere
Diákjainknak szóló történetek
Válasszon nyelvet
Down arrow icon
Russia Global English Czech Republic Italy Portugal Brazil Romania Japan South Korea Spain Chile Argentina Slovakia Turkey Poland Israel Greece Malaysia Indonesia Hungary France Germany Global العربية Norway India India-en Netherlands Sweden Denmark Finland
Cookie icon
Cookie-kat használunk, hogy megkönnyítsük önnek weboldalunk használatát. Webhelyünk használatával beleegyezik abba, hogy a cookie-kat a böngészőjében mentse.