Scrolltop arrow icon
HU
HU flag icon
Mobile close icon
Megosztás
LinkedIn share icon
Val Chisone Elisával
Diákjainknak szóló történetek
Star icon
13.05.2022
Time icon 5 min
Comment icon 0 hozzászólások

Fedezze fel az olaszországi Val Chisonét a Novakid utazó bloggerével, Elisával

Tartalomjegyzék

A nyári vakáció tökéletes időszak a világ felfedezésére! A Novakid online angol nyelviskola meghívja, csatlakozzon a világ leggyönyörűbb helyeit bemutató, izgalmas, virtuális utazásainkhoz, melyeket a kíváncsi és nyughatatlan Novakid Utazó Bloggereink készítenek. Merítsen ihletet és tervezze meg következő kalandját a Novakiddel!

Az első megálló a csodás Olaszország, Európa egyik legelőkelőbb úti célja. Fedezze fel, az Olaszország északnyugati részén, a Nyugat-Piedmontban található völgyet, Val Chisonét, Elisával, a Novakid Utazó Blogger versenyénak nyertesével. Elisa néhány ötlettel is szolgál arra vonatkozóan, hogy tehetjük kirándulásunkat Val Chisonéban felejthetetlenné!

Indulásra készen áll? A kaland itt kezdődik!

Készüljön fel további lenyűgöző helyszínek felfedezésére

A Novakid minden héten meghívja egy kalandra fiatal utazóival! Jövő héten a spanyolországi szigeten, Tenerifén nézünk körül. Maradjon velünk!

Egy új hely megismeréséhez nem elég, ha egyszerűen csak elutazunk oda. Fontos, hogy az ott élőkkel megértessünk magunkat! Engedje, hogy gyermeke a világ minden táján barátokat szerezzen és írassa be a Novakid angol próba órájára.

Rate this post

Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Lehet, hogy tetszeni fog
Tymoteusz a Novakid utazó bloggere
Diákjainknak szóló történetek
Válasszon nyelvet
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Cookie-kat használunk, hogy megkönnyítsük önnek weboldalunk használatát. Webhelyünk használatával beleegyezik abba, hogy a cookie-kat a böngészőjében mentse.