Scrolltop arrow icon
HU
HU flag icon
Mobile close icon
Megosztás
LinkedIn share icon
Tymoteusz a Novakid utazó bloggere
Diákjainknak szóló történetek
Star icon
03.06.2022
Time icon 5 min
Comment icon 0 hozzászólások

Bájos, turistamentes övezet: Wabrzezno, bloggerünkkel Tymoteusszal

Tartalomjegyzék

A szokatlan úti célok felfedezésre várnak! Csatlakozzon izgalmas virtuális utazásainkhoz, melyeket a Novakid Online Angol Nyelviskola bloggerei készítettek elő, és válassza ki hova utazik a következő alkalommal!

Részt vett már valódi autós túrán? Ha még nem, ne hagyja ki a lehetőséget és keljen útra! Kössék be a biztonsági övet, a lengyelországi Wąbrzeźno városába indulunk!

Wąbrzeźno igazán bájos, nem igaz? Tymoteusz körbevezetett minket a főutcán és megmutatta a XIX. század végén épült, eredeti városházát, az élénk óvárost és egy csodás templomot. Az egyik legizgalamasabb látnivaló a Wąbrzeźno melletti tónál található park! Van itt homokos strand, játszótér, gördeszkapálya, függőpálya és rengeteg más a gyerekek és a családok kikapcsolódását biztosító szórakozási lehetőség!

Szeretne még hasonló ötleteket? A Novakid, fiatal utazó bloggereivel minden héten egy új utazásra hívja meg. Már jártunk az olaszországi Chisone völgyben Elisával és a spanyolországi Tenerife szigetén Martával! Legközelebb helyi idegenvezetőnk, Emilian Münchenben kalauzol el minket! Maradjon velünk!

Gratulálunk hozzászólás-versenyünk győzteseinek!

Két héttel ezelőtt a Novakid azt kérte, osszák meg velünk, milyen volt legemlékezetesebb nyaralásuk. Több tucat történet érkezett fiatal utazóktól és szüleiktől a világ minden tájáról és véletlenszerűen hármat kiválasztottunk!

A játékosok, akik megnyerték a Novakid bónuszait:

  1. Ali
  2. Eito
  3. Esra Tokoğlu

Köszönjük a csodás történeteket és a részvételt! 

Rate this post

Szólj hozzá

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Lehet, hogy tetszeni fog
Val Chisone Elisával
Diákjainknak szóló történetek
13.05.2022
Time icon 5 min
Fedezze fel az olaszországi Val Chisonét a Novakid utazó bloggerével, Elisával
Diákjainknak szóló történetek
13.05.2022
Time icon 2 min
Fedezze fel az olaszországi Val Chisonét a Novakid utazó bloggerével, Elisával
Válasszon nyelvet
Down arrow icon
RU flag icon Russia EN flag icon Global English CZ flag icon Czech Republic IT flag icon Italy PT flag icon Portugal BR flag icon Brazil RO flag icon Romania JP flag icon Japan KR flag icon South Korea ES flag icon Spain CI flag icon Chile AR flag icon Argentina SK flag icon Slovakia TR flag icon Turkey PL flag icon Poland IL flag icon Israel GR flag icon Greece MY flag icon Malaysia ID flag icon Indonesia HU flag icon Hungary FR flag icon France DE flag icon Germany ARAB flag icon Global العربية NO flag icon Norway IN flag icon India IN-EN flag icon India-en NL flag icon Netherlands SE flag icon Sweden DK flag icon Denmark FI flag icon Finland
Cookie icon
Cookie-kat használunk, hogy megkönnyítsük önnek weboldalunk használatát. Webhelyünk használatával beleegyezik abba, hogy a cookie-kat a böngészőjében mentse.